מאפייני כיריים

איך לבחור את איזור הבישול שלכם

מכיריים של אינדוקציה הקלים לניקוי ומתחממים במהירות לכיריים גדולים ועוצמתיים של גז – הבחירה שלכם תלויה בטעמכם, סביבת המחייה ומשק הבית שלכם.

מיקום הכריים בבית

30 ס”מ – עם שני איזורי בישול, הכיריים האלו מושלמים עבור מטבחים קטנים או לשילוב עם כיריים נוספים.

60 ס”מ – הגודל הנפוץ ביותר. עם ארבעה איזורי בישול, הם מתאימים לרוב משקי הבית ומציעים הרבה אפשרויות לבישול.

75, 80 או 90 ס”מ – כיריים גדולים יותר, עם עד ל-6 איזורי חימום, הדבר מאוד שימושי כאשר מכינים ארוחות גדולות בתדירות גבוהה. על משטח העבודה שלכם להיות בעובי של בין 25-30 מ”מ כדי שיוכל להתאים לכיריים האלו.

סוג הכיריים

כיריים אינדוקציה – חימום מהיר, תגובות מהירות לשינויים בטמפרטורה וזמן צינון קצר. הכיריים מחממות אך ורק את האיזור שמתחת לסירים ולמחבתות ושאותו הפעלתם ושאר המשטח נשאר קר – כמו קסם.
כיריים גז – מציגות שינויי טמפרטורה עם גודל הלהבה הכחולה. כיריים קרמיות בעלי משטח זכוכית חלק מעל למקור החום וקל יותר לנקות אותן. כיריים פלטות חימום – מחממות רק את החלק של הסיר אשר נוגע בכירה. לכן יש להשתמש בישול על הכיריים עם כלים שטוחים.

בישול

ירקות פריכים או איטריות בבישול מהיר? קלי לקות. חפשו כיריים מסוג אינדוקציה שיש להן פונקציית האצה לחימום מהיר יותר. לחלק מכירות הגז גם כן יש איזור מיוחד עבור ווק כדי לבשל עליו ירקות פריכים. שוקולד מומס או קינוחים מאודים? קלי קלות. עם כיריים מסוג אינדוקציה אתם שולטים בטמפרטורה הנחוצה להמסה יעילה ומהירה או לאידוי מדוייק ביותר. קדירות או תבשילים? ניחשתם נכון… פשוט. לחלק מהכיריים הקרמיות יש איזורים מתרחבים עבור הסירים הגדולים ביותר שלכם. ועם הכיריים מסוג אינדוקציה, עם פונקציית הגשר, תוכלו לחבר שני איזורי בישול יחד.

ניקיון

כיריים אינדוקציה – מכיוון שרק האיזור שמתחת לסיר מתחמם, מה שנשפך לא יישרף. הזכוכית מתקררת במהירות ומאפשרת ניקוי מהיר. קל לנגב ולנקות את הלכלוך.
כיריים חשמליות – קל יותר לנקות כיריים קרמיות ושטוחות מאשר פלטות חימום. הן גם נראות יותר אלגנטיות. אי אפשר להפסיד איתן.
כיריים גז – משטחי שכוכית קרמית שטוחים ניתנים לניקוי בקלות רבה יותרמ אשר פלדת אל חלד. לכיריים ללא מסגרת יש פחות פינות שצריך לנקות והלכלוך לא יכול להתחבא. 

#טיפ מיוחד: גדמים עם כיסוי נגד טביעות אצבעות לא רק נראית נהדר, הם זקוקים גם לפחות תחזוקת ניקיון.

בטיחות

כיריים אינדוקציה – הטכנולוגיה של כיריים מסוג אינדוקציה גורמת להם לחמם אך ורק את האיזור בו נוגע הסירים והמחבתות, מה שמשאיר את שאר המשטח קר. בנוסף לכך הם מתקררים במהירות כך שאפשר לגעת בכיריים במהירות רבה יותר לאחר הבישול.
כיריים חשמליות – נעילת ילדים ולוח בקרה לא נגיש מגן על אצבעות קטנות וסקרניות. לחלק מהדגמים יש צג שמראה את החום השיורי כך שכולם יכולים לראות מתי אפשר לגעת שוב בכיריים. חלקם נכבים אוטומטית אם הם עובדים למשך זמן רב מידי.
כיריים גז – ניתן לראות את הלהבה אבל לא את הגז. פונקציית כיבוי אוטומטי מוודאה שאספקת הגז מופסקת כאשר הלהבה נכבית.

האם אתם מוכנים לבחור את הכיריים שלכם?

יש לנו זכוכית אלגנטית, כיריים חשמליות ומסוג אינדוקציה בצבעים ובגימורים שונים עבורכם.

כיריים מסוג אינדוקציה מהירים יותר

כיריים מסוג אינדוקציה משתמשים באנרגיה מגנטית כדי לחמם את המשטח ואת הסירים בהתאם – כך שהם מתחממים מהר יותר. ובזמן שהאוכל שלכם מבעבע, משטח הכיריים נשאר קר. הדבר הופך את השימוש בהם לבטוח במיוחד ואת הכיריים האלו לחזקות במיוחד. גלו עכשיו את הסוגים השונים של כירי האינדוקציה של זנוסי.

You can`t add more product in compare

יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.